Auktionen avslutad:
0 kr
Avslutas: 06 JUL 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Grafiskt
nr. 629014

Grafiskt blad, tryck efter kopparstick, John Boydell, "Slaget vid cape Finisterre 1747", tryck efter kopparstick, Lignon, "Minerva", 58x44 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)