Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 07 JUL 21:04
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lisa Larson
nr. 629040

Lisa Larson, Väggrelief, Gustavsberg, glaserat stengods, 39 X 27 cm, "Garden", 1966

Anmärkningar: Mindre nagg på baksidan (se bild)

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 9 2022-07-07 21:01:19 2 100 kr
Budgivare 4 2022-07-07 17:29:05 2 000 kr
Budgivare 4 2022-07-06 01:41:35 1 900 kr
Budgivare 7 2022-07-05 19:35:48 1 800 kr
Budgivare 4 2022-07-05 14:22:20 1 700 kr
Budgivare 7 2022-07-05 19:35:22 1 700 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:55 1 600 kr
Budgivare 8 2022-07-02 19:03:09 1 600 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:55 1 500 kr
Budgivare 7 2022-07-01 19:40:18 1 400 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:55 1 300 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 1 200 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:48 1 100 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 1 000 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:45 950 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 900 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:41 850 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 800 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:39 750 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 700 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:36 650 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 600 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:34 550 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:44:11 500 kr
Budgivare 4 2022-07-01 19:34:31 450 kr
Budgivare 7 2022-07-01 18:25:16 400 kr
Budgivare 5 2022-07-01 11:16:39 350 kr
Budgivare 5 2022-07-01 11:16:39 250 kr
Budgivare 6 2022-07-01 12:40:31 200 kr
Budgivare 5 2022-07-01 11:16:39 175 kr
Budgivare 4 2022-07-01 07:15:05 150 kr
Budgivare 4 2022-07-01 05:34:50 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 20:20:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:18:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:05:48 50 kr