Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 22 JUL 20:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvfläktar
nr. 629151

Golvfläktar, 3 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-06-30 21:17:02 300 kr
Budgivare 3 2022-07-03 08:04:30 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:17:02 200 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:35:44 175 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:17:02 150 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:35:02 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:17:02 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:34:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:16:50 50 kr