Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 22 JUL 21:16
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Aktiva
nr. 629241

Aktiva högtalare ett par, Argon, höjd 22 cm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 4 2022-07-22 00:00:27 1 100 kr
Budgivare 8 2022-07-21 23:01:41 1 000 kr
Budgivare 4 2022-07-22 00:00:10 1 000 kr
Budgivare 8 2022-07-21 23:01:41 850 kr
Budgivare 4 2022-07-03 13:49:30 800 kr
Budgivare 8 2022-07-21 23:01:31 750 kr
Budgivare 4 2022-07-03 13:49:30 700 kr
Budgivare 7 2022-07-05 11:32:00 650 kr
Budgivare 4 2022-07-02 17:36:17 600 kr
Budgivare 6 2022-07-03 10:35:30 550 kr
Budgivare 4 2022-07-01 22:59:44 450 kr
Budgivare 5 2022-07-02 09:37:56 400 kr
Budgivare 4 2022-07-01 22:59:44 350 kr
Budgivare 5 2022-07-02 09:37:36 300 kr
Budgivare 4 2022-07-01 22:59:44 250 kr
Budgivare 5 2022-07-02 09:37:28 200 kr
Budgivare 4 2022-07-01 22:59:44 175 kr
Budgivare 5 2022-07-02 09:37:20 150 kr
Budgivare 4 2022-07-01 22:59:15 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 20:24:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 18:14:00 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 15:34:13 50 kr