450 kr
Avslutas: 23 JUL 19:20
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Gertie Lundberg
nr. 629263

Gertie Lundberg, bildnätverk "Tuskaft", signerad och daterad, 71*52*14.

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budgivare 2 2022-07-13 01:43:26 450 kr
Budgivare 4 2022-07-23 16:29:06 400 kr
Budgivare 2 2022-07-13 01:43:26 300 kr
Budgivare 4 2022-07-23 16:28:38 250 kr
Budgivare 2 2022-07-13 01:43:26 175 kr
Budgivare 3 2022-07-19 10:17:54 150 kr
Budgivare 2 2022-07-13 01:43:26 125 kr
Budgivare 3 2022-07-19 10:17:48 100 kr
Budgivare 2 2022-07-07 03:32:27 75 kr
Budgivare 1 2022-07-01 17:09:21 50 kr