Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 23 JUL 19:50
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
MC
nr. 629370

MC hjälm med bluetooth XXL 63-64

Anmärkningar: Obegagnad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-07-01 13:57:14 750 kr
Budgivare 6 2022-07-22 12:51:19 700 kr
Budgivare 4 2022-07-01 13:57:14 650 kr
Budgivare 6 2022-07-22 12:51:10 600 kr
Budgivare 4 2022-07-01 13:57:14 550 kr
Budgivare 5 2022-07-03 21:46:54 500 kr
Budgivare 4 2022-07-01 13:57:14 450 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:30:25 400 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:30:25 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 19:45:00 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:30:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 18:06:17 50 kr