Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 24 JUL 20:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Dekorationsknivar
nr. 629495

Dekorationsknivar och piska, 1900-talets andra hälft

Anmärkningar: Smuts

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 5 2022-07-18 14:49:54 750 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 700 kr
Budgivare 5 2022-07-18 14:49:43 650 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 600 kr
Budgivare 5 2022-07-18 14:49:33 550 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 500 kr
Budgivare 5 2022-07-18 11:11:41 450 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 400 kr
Budgivare 5 2022-07-18 11:11:06 350 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 300 kr
Budgivare 5 2022-07-18 11:10:57 250 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 200 kr
Budgivare 5 2022-07-18 11:10:50 175 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 150 kr
Budgivare 4 2022-07-17 11:36:30 125 kr
Budgivare 3 2022-07-14 01:21:01 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 10:30:40 75 kr
Budgivare 1 2022-07-03 18:58:53 50 kr