Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 JUL 20:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Portfölj
nr. 629505

Portfölj, läder, bredd 45 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-07-23 09:14:09 250 kr
Budgivare 3 2022-07-22 13:09:31 200 kr
Budgivare 4 2022-07-23 09:13:52 175 kr
Budgivare 3 2022-07-22 13:09:31 150 kr
Budgivare 4 2022-07-23 09:13:36 125 kr
Budgivare 3 2022-07-22 13:09:31 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 08:17:02 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 21:51:17 50 kr