Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 JUL 20:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Komradioutrustning
nr. 629615

Komradioutrustning

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-07-16 21:27:14 250 kr
Budgivare 1 2022-07-02 23:56:46 200 kr
Budgivare 3 2022-07-16 21:27:09 175 kr
Budgivare 1 2022-07-02 23:56:46 150 kr
Budgivare 3 2022-07-16 21:27:04 125 kr
Budgivare 1 2022-07-02 23:56:46 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 23:39:14 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 23:56:46 50 kr