Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 24 JUL 20:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väskor
nr. 629646

Väskor ett parti bla skinn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-07-17 18:21:44 75 kr
Budgivare 1 2022-07-13 21:00:53 50 kr