Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 JUL 19:02
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Rullator
nr. 629731

Rullator, 2000-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-07-05 08:48:43 550 kr
Budgivare 4 2022-07-23 20:40:24 500 kr
Budgivare 3 2022-07-05 08:48:43 450 kr
Budgivare 4 2022-07-23 20:39:56 400 kr
Budgivare 3 2022-07-05 08:48:43 350 kr
Budgivare 4 2022-07-08 00:39:23 300 kr
Budgivare 3 2022-07-05 08:48:43 250 kr
Budgivare 1 2022-07-04 20:40:20 200 kr
Budgivare 1 2022-07-02 07:57:43 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 09:50:54 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 07:57:06 50 kr