Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 24 JUL 21:27
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Hyttinredning
nr. 629779

Hyttinredning, märkt med "Förrådsuppbördsman" och "Oscar II", möjligen från pansarskeppet Oscar II, 195x80 cm och mindre.

Anmärkningar: Delar kan saknas, ej ihopsatt.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-07-24 21:24:27 50 kr