Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
16h, 12m, 11s
Karlskrona
Spara i minneslista
Pianopall
nr. 631379

Pianopall i rokokostil. mahogny, 50/60 tal. L= 63 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-03 17:54:35 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:22:00 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:54:35 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:21:57 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:54:35 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 16:18:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:33:58 50 kr