Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 19:45
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Remmare
nr. 631429

Remmare, 12 st, höjd 16,5 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-08-04 22:31:39 250 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:06:14 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 22:31:36 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:06:14 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 07:34:42 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:06:14 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:36:49 100 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:36:49 50 kr