Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 09 AUG 20:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Mässingshammare
nr. 631478

Mässingshammare, Märkt H- 50 USA.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-08-06 18:10:51 200 kr
Budgivare 4 2022-08-07 12:39:55 175 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:10:51 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 19:17:42 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:28:25 50 kr