Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 20:15
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
16h, 30m, 30s
Karlskrona
Spara i minneslista
Fohlin
nr. 631480

Fohlin . 3 st. Tuschteckningar. 10 x 23 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)