Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 20:30
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Kista
nr. 631483

Kista, 1800-tal, 120x60, höjd 71 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-08-03 11:09:04 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 17:03:47 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 11:09:04 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 17:03:43 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 11:09:04 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 17:03:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 11:09:04 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:31:48 50 kr