750 kr

Avslutas: 09 AUG 20:35
Utropspris:  1 200 kr
visningslokaler:  100 kr
16h, 45m, 33s
Olja
nr. 631500

Olja på duk, Oscar Wickström, signerad O.C.W.H, 90x55 cm.

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budgivare 4 2022-08-07 14:17:05 750 kr
Budgivare 7 2022-08-08 02:01:29 700 kr
Budgivare 4 2022-08-06 10:39:16 500 kr
Budgivare 6 2022-08-05 21:46:52 450 kr
Budgivare 5 2022-08-05 11:58:34 400 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:20:00 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:51:26 300 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:19:57 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:51:26 200 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:47 175 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:47 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:51:20 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:47 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:39:25 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:47 50 kr