Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 AUG 19:01
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Motorsåg Tanaka ECS-300
nr. 631514

Motorsåg Tanaka ECS-300

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-08-04 22:24:35 350 kr
Budgivare 7 2022-08-05 19:08:24 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 22:24:35 250 kr
Budgivare 2 2022-08-05 16:38:09 200 kr
Budgivare 6 2022-08-04 22:24:13 175 kr
Budgivare 5 2022-08-04 14:36:52 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 14:20:30 125 kr
Budgivare 3 2022-08-01 15:24:32 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 15:50:17 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 22:45:47 50 kr