Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 AUG 19:02
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tigersåg
nr. 631515

Tigersåg vinkelslip m.m

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-08-05 21:24:46 350 kr
Budgivare 5 2022-08-05 19:08:47 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 22:13:41 250 kr
Budgivare 3 2022-08-03 15:45:07 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 05:43:34 175 kr
Budgivare 3 2022-08-01 15:13:39 150 kr
Budgivare 2 2022-08-01 04:58:54 125 kr
Budgivare 3 2022-07-31 15:50:06 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 06:14:45 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:33:30 50 kr