Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 06 AUG 19:03
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spänningsprovare
nr. 631517

Spänningsprovare filar m.m

Anmärkningar: obegagnat

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-08-04 22:11:09 450 kr
Budgivare 5 2022-08-04 21:57:53 400 kr
Budgivare 4 2022-08-04 22:11:02 400 kr
Budgivare 5 2022-08-04 21:57:53 350 kr
Budgivare 4 2022-08-04 22:10:57 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 21:57:53 250 kr
Budgivare 4 2022-08-04 22:10:49 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 21:57:53 175 kr
Budgivare 4 2022-08-03 20:58:55 150 kr
Budgivare 3 2022-08-01 03:14:52 125 kr
Budgivare 1 2022-07-31 11:16:43 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 10:21:27 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:16:15 50 kr