Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 09 AUG 20:45
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skolplanscher
nr. 631524

Skolplanscher, 3 st, anatomiska, 140x100 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 19:51:09 600 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:12:23 550 kr
Budgivare 6 2022-08-09 19:50:58 550 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:12:23 500 kr
Budgivare 6 2022-08-09 19:50:44 450 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:12:23 200 kr
Budgivare 5 2022-08-09 16:47:40 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:12:23 150 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:04:09 125 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:17:03 100 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:24 75 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:17:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:04:24 50 kr