Auktionen avslutad:
5 800 kr
Avslutas: 06 AUG 19:16
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor
nr. 631548

Taklampor par mässing Hans Agne Jakobsson T 724 d=23

Anmärkningar: något skeva

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:45 5 800 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:32:53 5 600 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:45 5 400 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:30:33 5 200 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:45 2 100 kr
Budgivare 6 2022-08-04 17:43:09 2 000 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:45 1 700 kr
Budgivare 6 2022-08-04 17:41:54 1 600 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:45 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-04 17:41:10 1 300 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:33:32 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:43:59 1 000 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:43:59 850 kr
Budgivare 5 2022-08-02 22:55:14 800 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:43:48 750 kr
Budgivare 5 2022-08-02 22:55:14 700 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:43:44 650 kr
Budgivare 5 2022-08-02 22:55:14 300 kr
Budgivare 4 2022-07-31 11:11:33 250 kr
Budgivare 1 2022-07-30 23:03:52 200 kr
Budgivare 4 2022-07-31 11:11:24 175 kr
Budgivare 1 2022-07-30 23:03:52 150 kr
Budgivare 3 2022-07-31 06:13:34 125 kr
Budgivare 1 2022-07-30 23:03:52 100 kr
Budgivare 2 2022-07-30 23:12:53 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 23:03:52 50 kr