Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 06 AUG 19:04
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matbord
nr. 631557

Matbord, stolar 4st, 1900-talets andra hälft, Furu, 195x90x74 cm, sitthöjd 44 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 2 2022-08-03 23:43:31 600 kr
Budgivare 1 2022-08-01 22:31:09 550 kr
Budgivare 1 2022-08-01 22:31:09 50 kr