Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 06 AUG 19:06
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Erik Höglund
nr. 631558

Erik Höglund (1932-1998), barnsäng 1970-tal, Furu, yttermått 157x67x70 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 600 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:04:44 600 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 550 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:03:24 500 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 450 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:03:20 400 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 350 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:02:57 300 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:02:45 125 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:02:25 75 kr
Budgivare 1 2022-07-28 15:14:13 50 kr