Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 06 AUG 19:15
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  800 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sekretär
nr. 631561

Sekretär med vitrinovandel, 1800-tal, Höjd=240cm Bredd=114cm Djup=61cm

Anmärkningar: Totalrenoverad möbel, senare lås, senare beslag, senare bemålning

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 19:12:02 1 600 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:14:44 1 500 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:14:44 1 400 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:11:42 1 300 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:14:44 1 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:01:46 1 100 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:01:46 250 kr
Budgivare 2 2022-08-01 09:52:02 200 kr
Budgivare 4 2022-08-02 21:43:18 200 kr
Budgivare 2 2022-08-01 09:52:02 175 kr
Budgivare 3 2022-08-01 21:26:23 150 kr
Budgivare 2 2022-08-01 09:52:02 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 17:49:29 50 kr