Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 AUG 21:10
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skolplanscher
nr. 631666

Skolplanscher, 3 st, anatomiska, 185x83 cm och mindre, pekpinnar, 3 st.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-08-06 22:19:28 400 kr
Budgivare 7 2022-08-09 02:55:22 350 kr
Budgivare 6 2022-08-06 22:19:28 300 kr
Budgivare 5 2022-08-03 22:13:31 250 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:04 200 kr
Budgivare 3 2022-08-03 10:16:26 175 kr
Budgivare 2 2022-08-03 00:28:51 150 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:03:25 125 kr
Budgivare 2 2022-08-03 00:28:49 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:03:25 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 00:28:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:03:25 50 kr