Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 09 AUG 21:15
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skolplanscher
nr. 631667

Skolplanscher, 3 st, anatomiska, 115x85 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 19:52:09 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:56:54 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:16:07 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:28:11 50 kr