Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 10 AUG 19:25
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Vinglas
nr. 631680

Vinglas, ett par, "Kubik" Mats Jonasson, signerade i originalförpackning, höjd 25 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 6 2022-08-08 16:42:49 750 kr
Budgivare 1 2022-08-05 17:31:42 700 kr
Budgivare 5 2022-08-04 23:09:42 650 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:58:21 600 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:35:35 550 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:30:06 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:35:32 450 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:30:06 400 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:54:03 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:36:26 300 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:54:01 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:36:26 200 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:53:58 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:36:26 150 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:53:56 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:36:26 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:53:58 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:36:26 50 kr