Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 07 AUG 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Arbetsstol
nr. 631718

Arbetsstol samt pall, 1900-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-04 08:08:55 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 09:05:18 50 kr