50 kr
Avslutas: 07 AUG 19:12
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Byrå
nr. 631722

Byrå, 1900-talets mitt / senare hälft, Höjd=55cm, Bredd=62cm, Djup=30cm

Anmärkningar: Repor

Budgivare 1 2022-08-07 14:06:27 50 kr