Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 07 AUG 19:14
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Pallar
nr. 631723

Pallar 1 par, konstskinn, Höjd=37cm Längd=50cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-07 10:24:39 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:08:21 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 09:05:50 50 kr