Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 08 AUG 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dubbdäck
nr. 631728

Dubbdäck på plåtfälg 4 st, 175/70 R13

Anmärkningar: Dubb saknas, smuts, 2 olika märken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-08-08 19:01:41 150 kr
Budgivare 2 2022-08-08 09:00:50 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 05:43:33 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:50:02 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:25:05 50 kr