Aktuellt bud:
1 100 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:01
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
14h, 17m, 17s
Kristianstad
Spara i minneslista
Barskåp
nr. 631734

Barskåp, gustaviansk stil, intarsia, 88 x 40, H = 119

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-08-08 20:35:54 1 100 kr
Budgivare 8 2022-08-08 20:34:36 1 000 kr
Budgivare 6 2022-08-08 07:54:40 950 kr
Budgivare 7 2022-08-08 07:49:22 900 kr
Budgivare 6 2022-08-07 20:52:46 850 kr
Budgivare 5 2022-08-07 12:15:42 800 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:11:04 750 kr
Budgivare 5 2022-08-07 12:15:28 700 kr
Budgivare 3 2022-08-03 11:08:03 350 kr
Budgivare 4 2022-08-04 07:15:03 300 kr
Budgivare 3 2022-08-03 11:08:03 250 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:52:08 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:52:08 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:17:20 50 kr