150 kr
Avslutas: 09 AUG 19:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Säckkärra
nr. 631735

Säckkärra, 1900-talets början, Höjd=108cm

Anmärkningar: Rost, åldersrelaterat slitage

Budgivare 2 2022-08-09 13:25:38 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 18:07:24 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 13:25:38 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 19:21:02 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 19:05:42 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 03:56:57 50 kr