Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 09 AUG 19:03
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrcykel
nr. 631738

Herrcykel, Crescent, 28 tum, 7 vxl, 2 nycklar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 6 2022-08-08 21:47:51 1 600 kr
Budgivare 7 2022-08-08 19:13:14 1 500 kr
Budgivare 6 2022-08-08 21:47:45 1 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 19:13:14 1 300 kr
Budgivare 6 2022-08-08 21:47:40 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-08 19:13:14 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-08 21:47:35 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-07 13:15:08 950 kr
Budgivare 8 2022-08-08 13:42:02 900 kr
Budgivare 7 2022-08-07 11:37:52 850 kr
Budgivare 6 2022-08-06 16:45:39 800 kr
Budgivare 5 2022-08-04 20:49:41 750 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 700 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:23:47 650 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 600 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:23:35 550 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 500 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:23:21 450 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 400 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:23:16 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:23:05 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:22:57 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:22:42 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:11:22 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 05:11:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:15:37 50 kr