Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:06
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
14h, 31m, 32s
Malmö
Spara i minneslista
Eiler Löndal
nr. 631739

Eiler Löndal (1887-1971) olja på duk, 71x86

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-08 13:08:47 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 16:02:32 50 kr