Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 631740

Damcykel, DBS, 25 tum, 7 xvl

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 18:50:07 350 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:04:48 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 17:28:12 250 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:04:43 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 17:28:12 175 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:04:37 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 17:28:12 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 20:33:23 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 05:11:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:50:21 50 kr