Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:09
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Koppargryta
nr. 631746

Koppargryta, D = 69 + kopparfat och spegel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-08-07 16:03:23 300 kr
Budgivare 7 2022-08-07 15:54:25 250 kr
Budgivare 6 2022-08-07 16:03:20 250 kr
Budgivare 7 2022-08-07 15:54:25 200 kr
Budgivare 6 2022-08-06 22:24:16 175 kr
Budgivare 5 2022-08-05 21:25:32 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 01:18:07 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 15:36:49 100 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:25:26 75 kr
Budgivare 2 2022-08-03 08:39:06 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:25:26 50 kr