Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:12
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Radio Bang
nr. 631748

Radio Bang & Olufsen, Beomaster 900, teak, 1960-tal, Längd=74cm Höjd=14,5cm Djup=22,5cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-08-04 17:53:46 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 08:28:21 250 kr
Budgivare 2 2022-08-03 19:23:38 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 19:23:38 150 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:45 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:45 50 kr