Aktuellt bud:
175 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:11
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
15h, 14m, 11s
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggvitrinskåp
nr. 631750

Väggvitrinskåp, björk och vitlack, 42 x 20, H = 170

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-08-07 14:59:19 175 kr
Budgivare 4 2022-08-08 21:53:30 150 kr
Budgivare 3 2022-08-07 14:59:19 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 18:32:14 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:33:30 50 kr