Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:23
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 631767

Golvlampa, 1950-60-tal, plastöverdragen metall och textil, H = 138

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 07:32:31 1 100 kr
Budgivare 10 2022-08-09 07:05:43 1 000 kr
Budgivare 9 2022-08-06 22:14:59 950 kr
Budgivare 10 2022-08-09 07:05:37 950 kr
Budgivare 9 2022-08-06 22:14:59 900 kr
Budgivare 10 2022-08-09 07:05:19 850 kr
Budgivare 9 2022-08-06 22:14:59 800 kr
Budgivare 7 2022-08-05 21:21:42 750 kr
Budgivare 8 2022-08-06 07:13:42 700 kr
Budgivare 7 2022-08-05 21:21:42 550 kr
Budgivare 1 2022-08-05 18:42:56 500 kr
Budgivare 6 2022-08-05 14:00:48 450 kr
Budgivare 5 2022-08-03 08:36:14 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 00:56:44 350 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:08 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 00:56:41 250 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:08 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 00:56:38 175 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:08 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:14:47 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 19:48:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:08 50 kr