Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:24
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampor
nr. 631768

Golvlampor, 2 st + bordslampor 2 st + skrivbordslampa

Anmärkningar: En bordslampa m. trasig sockel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-09 18:00:49 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 14:43:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 08:22:16 50 kr