1 900 kr
Avslutas: 09 AUG 19:26
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Trädgårdsmöblemang
nr. 631769

Trädgårdsmöblemang, bord, stolar 4st, vitlackerad aluminium, 1900-talets andra hälft, Bordets diameter=80cm

Anmärkningar: Färgbortfall, slitage

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 13 2022-08-09 19:18:00 1 900 kr
Budgivare 8 2022-08-08 14:35:23 1 800 kr
Budgivare 8 2022-08-08 14:35:15 1 600 kr
Budgivare 12 2022-08-07 12:46:11 1 500 kr
Budgivare 11 2022-08-07 09:46:16 1 400 kr
Budgivare 9 2022-08-06 21:56:56 1 300 kr
Budgivare 11 2022-08-06 21:00:36 1 200 kr
Budgivare 12 2022-08-06 15:14:23 1 100 kr
Budgivare 11 2022-08-06 21:00:24 1 000 kr
Budgivare 12 2022-08-06 15:14:23 950 kr
Budgivare 11 2022-08-06 14:37:50 900 kr
Budgivare 10 2022-08-06 11:41:15 850 kr
Budgivare 4 2022-08-06 10:22:05 800 kr
Budgivare 9 2022-08-05 15:21:25 750 kr
Budgivare 8 2022-08-04 19:39:37 700 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 650 kr
Budgivare 8 2022-08-04 19:39:32 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 550 kr
Budgivare 8 2022-08-04 19:39:28 500 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 450 kr
Budgivare 8 2022-08-04 19:39:24 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 350 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:48:48 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 250 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:12:47 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:51:17 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:50:54 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 11:12:27 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:13:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:45:07 50 kr