Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 09 AUG 19:28
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 631771

Taklampa, mässing, 1970-80-tal, D = 39, H = 27

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 19:25:00 1 500 kr
Budgivare 12 2022-08-09 19:24:44 1 400 kr
Budgivare 13 2022-08-09 19:23:28 1 300 kr
Budgivare 12 2022-08-09 19:22:49 1 200 kr
Budgivare 11 2022-08-09 19:19:37 1 100 kr
Budgivare 10 2022-08-09 19:13:18 1 000 kr
Budgivare 11 2022-08-09 19:06:00 950 kr
Budgivare 10 2022-08-09 18:51:34 900 kr
Budgivare 8 2022-08-09 18:46:04 850 kr
Budgivare 9 2022-08-09 18:28:42 800 kr
Budgivare 7 2022-08-07 19:37:14 750 kr
Budgivare 7 2022-08-07 19:37:14 700 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:44:19 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 22:03:10 600 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:44:16 600 kr
Budgivare 7 2022-08-06 22:03:10 550 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:44:14 500 kr
Budgivare 7 2022-08-06 22:03:10 450 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:44:11 400 kr
Budgivare 7 2022-08-06 22:03:10 350 kr
Budgivare 6 2022-08-05 10:10:51 300 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:44:12 250 kr
Budgivare 5 2022-08-03 09:20:26 200 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:44:12 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 09:20:22 150 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:44:12 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:53:25 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:47:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:44:53 50 kr