Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:32
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
16h, 19m, 32s
Malmö
Spara i minneslista
Olja
nr. 631775

Olja på duk, oidentifierad konstnär, 87x64

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)