Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 09 AUG 19:28
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 631776

Bordslampa, metall, H = 81

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:25 800 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:25:37 750 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:25 700 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:25:06 650 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:25 600 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:24:59 550 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:25 500 kr
Budgivare 6 2022-08-09 13:10:36 450 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:25 400 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:30:42 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 16:17:02 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:30:42 250 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:46:42 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:50:12 175 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:11:59 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:50:08 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:11:59 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:50:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:11:59 50 kr