Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
15h, 5m, 41s
Malmö
Spara i minneslista
Tryck
nr. 631777

Tryck, 1900-talets första hälft, 91x32

Anmärkningar: Avslag på ram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-08-06 21:53:07 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 14:58:51 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 09:19:53 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:03:39 50 kr