Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:42
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 631792

Figurin, Royal Copenhagen, L=16, förstasortering

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 19:22:19 350 kr
Budgivare 2 2022-08-09 10:05:10 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 13:33:27 300 kr
Budgivare 2 2022-08-09 10:05:10 250 kr
Budgivare 5 2022-08-08 21:03:55 200 kr
Budgivare 3 2022-08-08 19:53:02 175 kr
Budgivare 5 2022-08-06 10:13:51 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:11:28 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 19:42:31 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:32:13 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:49:27 50 kr