Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:46
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljuslyktor
nr. 631794

Ljuslyktor och ljusstakar, bla Kosta, Nuutajärvi, Orrefors, H=22 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-08-07 10:59:00 300 kr
Budgivare 1 2022-08-08 21:51:19 250 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:37:02 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 23:32:27 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 15:50:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 19:52:25 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:49:40 50 kr